Egy év után most 20 gyerekülés tesztjét tette közzé az ADAC. Összességében megállapítható, hogy továbbra is vannak jó gyerekülések.

Meglepetést ismét csak a BeSafe okozott az iZi Twist M gyerekülésével. Csinált egy egyébként erős "jó" értékelést érdemlő gyerekülést, ami aztán a károsanyagok miatt megbukott. A BeSafe szerint azóta ezt már javították, szóval minden rendben van, de mi mégis ezt a szánalmas, a BeSafe-hez nem méltó eredményt kell, hogy közöljük, hiszen így tett az ADAC is. Érdekes, hogy 2021-ben pont ugyanezt a hibát követték el a BeSafe iZi Go Modular X1 i-Size üléssel kapcsolatban is. Szívből reméljük, hogy mostanra felfogták, hogy a menetiránynak háttal való utazás lehetőségén kívűl egyéb dolgok is fontosak egy gyerekülésben.

Frissítés: a következő blogbejegyzésünkben közzétettük a BeSafe közleményét a teszttel kapcsolatban.

A mi kínálatunkban az alábbiak találhatóak meg ebből a 20 gyerekülésből.